BEAT MP3

Android için Müzik ve Ritim Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 31 MB
  • Version 1.5.5
  • Dil İngilizce
  • Firma CREAPPTIVE Co., Ltd.
BEAT MP3; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, müzik severler ve ritim duygusu çok iyi olan oyun severler için özel olarak geliştirilmiş, eğlenceli bir müzik ve ritim oyunudur.

BEAT MP3; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, müzik severler ve ritim duygusu çok iyi olan oyun severler için özel olarak geliştirilmiş, eğlenceli bir müzik ve ritim oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan oyunda, mobil cihazlarınızda yer alan müziklerinizi oyun moduna dönüştürebiliyorsunuz. Şarkıları daha öncesinde analiz eden uygulama, o şarkıya uygun bir oyun ekranı çıkarıyor. Bu sayede sıkılmadan çok daha uzun süre oynayacağınız bir oyun ortaya çıkıyor.

Neon renklere sahip grafikleri ve etkileyici atmosferi ile eğlenerek oynayacağınız oyun içerisinde; 4, 5 ya da 6 çizgide çalma, 9 farklı hız ayarı, 4 zorluk modu, Tempo açma kapama, Rastgele tempo yaratma, aynı şarkıya farklı oyun yaratma gibi pek çok eğlenceli özellik yer alıyor.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
BEAT MP3 indir
DİĞER SÜRÜMLER